*!Grup Hepsi Fanları!*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*!Grup Hepsi Fanları!*

*!Grup Hepsi Fanlarının Buluşma Noktası!*

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» nasıl zekaya sahipsiniz
Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) EmptyPerş. Mayıs 21, 2009 11:24 am tarafından (=_sheker_shey_=)

» Lütfen bakın onun yardıma ihtiyacı var
Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) EmptyPerş. Mayıs 21, 2009 11:20 am tarafından (=_sheker_shey_=)

» "Fenerbahçe, Josico ile anlaştı
Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) EmptyPerş. Mayıs 21, 2009 11:19 am tarafından (=_sheker_shey_=)

» Yardımcı Olursanız Sewınırım
Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) EmptyPerş. Mayıs 21, 2009 10:53 am tarafından (=_sheker_shey_=)

» Yeni Hoşgeldin mesajı
Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) EmptyPerş. Mayıs 21, 2009 10:52 am tarafından (=_sheker_shey_=)

» Yorumlarınız...
Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) EmptyPerş. Mayıs 21, 2009 10:48 am tarafından (=_sheker_shey_=)

» Benım Sıtem
Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) EmptyPerş. Mayıs 21, 2009 10:42 am tarafından (=_sheker_shey_=)

» BU YARIŞMA KAÇMAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) EmptyPtsi Nis. 06, 2009 6:07 pm tarafından askmeleqi_kbr

» En Cici En Süper Yasemin Ve Cemre Sitesi
Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) EmptyPtsi Mart 23, 2009 5:52 pm tarafından yoshy ve sultan

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Türk sinemasının unutulmaz replikleri:)

2 posters
YazarMesaj
cemre
co admin
co admin
cemre

Ruh Hali : eh işte
Personalized field : Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) 159vv2

Grup Hepsi Favorin.. : Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) 2682

My space
Başarı seviyesi :
Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) Left_bar_bleue10/999Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) Empty_bar_bleue  (10/999)

Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) Empty
MesajKonu: Türk sinemasının unutulmaz replikleri:)   Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) EmptyPtsi Ara. 22, 2008 7:06 pm

Güzel olduğunuz kadar küstahsınız da. -Annecigim, ben bu amcayi cok sevdim. Ona baba diyebilirmiyim? -Bana annemi tekrar anlatir misin babacigim? Senin annen bir melekti yavrum. -Neden agliyorsun annecigim? -Hayir yavrum aglamiyorum. Gozume toz kacti. -Benim de senin yaslarinda bir oglum vardi evladim. -Seni sevmiyorum, seninle oyun oynadim, bunu anlamadin mi hala. ( Aktor veya aktrist amansiz bir hastaliga_genellikle ince hastaliga tutuldugu zaman sevgilisine soyledigi ilk cumle.) -Annen sen dogarken oldu yavrum. -N'olur gercegi soyleyin doktor yasayacak miyim? -O kizla evlenirsen, seni mirasimdan mahrum, evlatliktan men ederim. -Nayir Necla, n'olamaz.
-Hayir siz kovmuyorsunuz, ben vazifemden istifa ediyorum. -Tanrim, bu resim... bu resim...
-Ben fakir bir gencim, sen ise zengin bir fabrikatorun kizisin. -Biz ayri dunyalarin insaniyiz.
-Aman tanrim, goremiyorum... Goremiyorum.. Kor oldum. -Goruyorum... Goruyorum.. Bana yillar once cilgincasina sevdigim bir kadini hatirlattiniz...
-Babanin kanini yerde koma ogul.
-Iste bana yazmis oldugun ask dolu mektuplar. Meger hepsi yalanmis. Al bunlari. -Hayir Tamer... Olaylar sandigin gibi degil.
-Fakirsin sen.. Fakir.. Fakir.. -Beni paranla satin alabilecegini mi sandin? -Bu resimdeki amca kim anne? -Sen kac yigidim, ben onlari oyalarim.
-Hayir.. Hayir.. Tertemiz hislerimle oynadin benim. -Biliyordum.. Olmedigini biliyordum Rifat.
-Oh ne saadet.
-Yaa Justinyanus, iste buna Osmanli tokadi derler. -Yettim yigidim. -Yavrum Istanbul sana neler etmis?
-Saadet dolu yuvamiza kara bir golge dusurdun.
-Saadet dolu yuvamiza kara bir golge dusurdun. -Bizim gibi insanlar serefleri icin yasarlar, namuslari icin olurler. Ama sen bunu anlayamazsin. -Ben artik yarim bir insanim. -Cocugumun ameliyat parasi icin yaptim herseyi.
-Aglamak istiyorum. -Demek ikimizde ayni kadini sevdik.
-Olmadi Neriman, yapamadim.. Seni unutamadim.
-Ben sirtimda tas tasir, yine seni okuturum yavrum. -Soyleyemedim anne, babamin simitci oldugunu yine soyleyemedim ! -Son nefesimde herseyi itiraf etmek istiyorum. Katil benim.
-Demek askimiz bir yalandi. -Parayla saadet olmaz evladim, bunu sakin unutma. -Tanrim neden, neden ben! -N'allahim...sen sen ...bu ses n'olamaz... -Evlenince pembe pancurlu bir evimiz olacak. -Aman Allahim, ne kadar mesudum. -Hayir.. Durun..! Kemal sucsuzdur.. Aradiginiz suclu benim ! -Bizim bu dunyada yasamaya hakkimiz yok mu be hakim bey abicim. Ha?
-Bu ses.. Bu ses.. Olamaz, git.. Git buradan.. -Vucuduma sahip olabilirsin ama ruhuma asla. -Ustlendigin vazife cok muhim Kemal, bu gorevi layikiyla yapacagindan eminim.
-Ben kor bir gencim, hayatimi keman calarak kazanirim. Rica ederim duygularimla oynamayin. -Sen arkadasimin askisin. -Sizi ebediyete kadar bekleyecegim. -Lutfen haddinizi biliniz. -Metanetinizi muhafaza ediniz. Tanridan umit kesilmez.
-Tanrim ne kadar bedbahtim.
hepsi_03
CemReji aDmin [AçeLya]
CemReji aDmin [AçeLya]
hepsi_03

Personalized field : Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) 159vv2

My space
Başarı seviyesi :
Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) Left_bar_bleue500/500Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) Empty_bar_bleue  (500/500)

Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) Empty
MesajKonu: Geri: Türk sinemasının unutulmaz replikleri:)   Türk sinemasının unutulmaz replikleri:) EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 11:21 pm

saqol jnm
http://gruphepsifanlari.forum-motion.com

Türk sinemasının unutulmaz replikleri:)
1 sayfadaki 1 sayfası